12.díl-Stěhování

26. srpna 2007 v 16:24 |  > Tracy a její život
Mamka s někým telefonovala a já jsem slyšela: " C-ccože? Ale to není možné. Ale jistě,pokusíme se...nevíte kdo by to mohl být?Aha,ale stejně děkuji...ano hned zítra..tak nashledanou.."
Já jsem se zeptala: " Mami co se stalo?" " Tracy musíme se vystěhovat." " C-cože? Proč?" " Na kreditce nemam ani korunu a nemáme na nájem, a přece moc dobře víš že jsem si na dům a na auto pučovala u banky." "Aha..a kdy se stěhujeme? A hlavně kam?" " Stěhujeme se dneska a budeme bydlet v malym domečku v ulici Jihovýchodní 136 ...ty to tam znáš?" " Nééééé, proč zrovna tam? Ano znám to tam...ty domy vypadaji zevnitř prej děsně." " No, tak to snad nějak přežijeme.." " Jj"
Tak sme si zabalily oblečení a kosmetiku-to bylo vše co sme si mohly vzít,protože jinak vše sme tam musely nechat, dokonece i auto a ten můj novej počítač..
Tak tady teĎ bydlíme..
Ten domeček vypadá hezky, má i malou zahrádku, ale zevnitř vypadá hrozně..No posuďte samy:
Všechno bylo strašně špinavý a odrbaný!
Mamka mi řekla ať jdu nakoupit do místního obchodu, protože v lednici nebylo nic k jídlu! Mamka mi dala nějaké peníze a já jsem šla, nechtěla jsem utrácet za taxika.
V obchodě jsem nakoupila nějaké jídlo,pití,nějaké povlečení, protože tamto bylo děsný a koupila jsem i nějaký desinfekční prostředky a taky houbičky a utěrky.
Doma jsem se hned pustila do uklízení a drhnutí koupelny...mamka pekla dort..protože dneska měla Natali narozeniny. Asi po hodině mě mamka volala ať vemu Natali a pomůžu jí sfouknout svíčky..
Natali vyrostla v dítě!!!!
Pak sme všechny uklidily ostatní místnosti...Mamka umyla dlaždice a vůbec celou kuchyň..já se věnovala koupelně..a Natali převlíkla postele..
Tak takhle to u nás vypadalo po 3 hodinách!!!
Koupelna:
Před:
Po:
Natali si nevšímejte..zrovna se tam česala..:D
Kuchyně:
Před:
Po:
Povlečení na postelích sme měly žluté.
Myslim že je to docela změna..
Bylo asi pět hodin a venku někdo zazvonil...mamka se šla podívat..byli to naši sousedé...tak se s nimi přivítala..
Najednou přišel/a ...
***Pokračování příště***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | 5. srpna 2008 v 7:50 | Reagovat

Jack přišel kdo jiný?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama